Lina in Elen uspešni na zaključnem turnirju 8-11 let v Kopru!

V Kopru se bodo v naslednjih tednih odvili zaključni masters turnirji v vseh kategorijah. Pretekli vikend so se med sabo pomerili že najmlajši igralci na turnirju 8-11 let. Na njem sta zopet uspešno nastopili Lina Sarhatlić in Elen Antončič!

Lina je najprej nastopila v mini tenisu, kjer se je med sabo pomerilo 5 igralk. Lina je bila boljša od vseh štirih nasprotnic in je tako izjemno uspešno poletno sezono zaključila z osvojenim prvim mestom! Ta rezultat pa je še okrepila z osvojenim drugim mestom v kategoriji midi tenis!

Elen pa je pogumno nastopila v kategoriji Tenis 10, kjer se je med 22 igralkami uvrstila v polfinale in tako osvojila 3.-4. mesto!

Na turnirju so poleg deklet pogumno nastopili še Črt Košak, David Litvai in Gašper Tomažin.